Автор: MILLION
01 Авг. 2019

Меломанам на замітку: афіша джазових концертів серпня в Caribbean Club Concert Hall

Культовий столичний клуб Caribbean Club Concert Hall продовжує тішити меломанів найрізноманітнішими джазовими концертами. У серпні для гостей підготували: виступ ізраїльського піаніста Таля Бабицького, серію концертів Live Jazz Monday, традиційне шоу "Джаз для дорослих" з Олексієм Коганом, джазово-танцювальний перфоманс "Music & Motion" та багато іншого. Детальніше про концерти серпня в дайджесті нижче.

 

 

​​5 серпня Tompsons Band

 

 

5 серпня в рамках серії концертів Live Jazz Monday зіграє гурт Tompsons Band. Музиканти представлять авторські пісні англійською, українською та російською мовами в різноманітних стилях: джаз, свінг, бугі-вугі, рок-н-рол, фанк та поп-музика, а також джазові хіти в сучасній обробці. Репертуар Tompsons Band не залишить байдужим навіть найвибагливіших меломанів!

 

 

8 серпня – Квартет Руслана Єгорова 

 

 

8 серпня в Caribbean Club Concert Hall виступить Квартет Руслана Єгорова з програмою “Бразильській Джаааз”. На гостей чекають бразильські мелодії, що лунали у знаменитому Нью-Йоркському Карнегі-Хол та барвисте поєднання samba та bossa nova. У виконанні Руслана Єгорова – “золотого” голосу українського джазу –  пролунає 100% хіт босанови – “Só Danço Samba”, який свого часу підкорив легендарну Еллу Фіцджеральд. А шарм цьому вечору додадуть романтичні композиції “Besame Mucho”, “Agua De Beber” та багато інших!

 

 

12 серпня – W KEY 

 

 

12 серпня в рамках серії концертів Live Jazz Monday виступить український гурт W KEY з програмою Jazz&Beatbox. На концерті музиканти представлять авторські блюзові композиції, джазові імпровізації у надсучасному форматі у супроводі вокальної перкусії, вокальну трубу у виконанні голосу, а також запальний джем-сейшн із спеціальними гостями. Не пропустіть чарівний музичний вечір в затишному місці!

 

 

15 серпня –  Таль Бабицький (Ізраїль)

 

 

15 серпня ізраїльський композитор та піаніст Таль Бабицький вперше виступить у Києві. Його називають одним з найбільш плідних композиторів і виконавців нашого часу. Таль створив новий стиль під назвою “космічний ф’южн” – жанр, який подорожує між джазом і поп-роком, романтичною музикою та латинськими ритмами. На концерті  музикант подарує слухачам унікальний, яскравий та мелодійний музичний ізраїльський коктейль з джазу, фанку і соулу, приправлений етнічними та бразильськими ритмами.

 

 

19 серпня – Мар’яна Головко та Павло Ігнатьєв

 

 

19 серпня у Caribbean Club Concert Hall виступить вишукана пара з роялю та вокалу - чарівна співачка та актриса Мар’яна Головко та одни з найтитулованіших молодих піаністів та композиторів України Павло Ігнатьєв. Музиканти представлять авторські твори та джазові стандарти, а також оригінальні арт-поп та crossover-композиції. Їхня пара на сцені – з простої комбінації роялю та вокалу переростає в багатий на емоції та зміст досвід для гостей концерту.

 

 

29 серпня – “Джаз для дорослих” з Олексієм Коганом 

 

 

29 серпня відбудеться традиційне шоу “Джаз для дорослих” з Олексієм Коганом та Jazz in Kiev Band. У цей вечір наживо пролунають всесвітньо відомі композиції у виконанні колективу Jazz in Kiev Band і чарівної джазової вокалістки Лаури Марті. Родзинка шоу - танцювальні перформанси чуттєвого балету NC-17 Showballet та захоплюючі історії про легендарні композиції від Олексія Когана. 

 

 

30 серпня – Dennis Adu Septet та Аліна Сокульська

 

 

30 серпня колектив Dennis Adu Septet та танцівниця Аліна Сокульська представлять джазовий танцювально-музичний перформанс “Music & Motion”. У програмі концерту поєднаються авторські композиції одного з кращих джазових трубачів України - Денніса Аду, та сучасні джазові танці хореографа Аліни Сокульської. Джазовий танець і джазові ритми – в цей вечір гості дізнаються, як виглядає союз музики та рухів. Не пропустіть цей унікальний концерт!

 

 

31 серпня Маріетта Арушанян та Crocodile Project 

 

 

31 серпня молода джазова співачка Маріетта Арушанян та колектив Crocodile Project презентують проект Armenian Jazz. Музиканти представлять програму, що складається з авторських пісень Маріетти в стилі “етно”, а також інструментальних фанк- і фьюжн- композицій Артура Решетова - лідера Crocodile Project. На гостей чекає легкий джазовий вечір, що зачарує душевністю та наповнить енергією!

 

 

Квитки на концерти можно купити на сайті Caribbean Club Concert Hall: http://bit.ly/2Oz5tR5.

 

Рекомендуем почитать

Искусственный интеллект AI предупредит пользователя о фальшивых новостях

Балетные костюмы Chanel для Парижской оперы

Крістіна Дробінка: «Цей успіх я заслужила»