Автор: MILLION
13 Дек. 2019

Новий рекорд: у Києві на благодійному аукціоні зібрали понад 2 мільйони гривень всього за 2 години

Всі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю теплого одягу для вихованців дитячих будинків з різних регіонів країни.

11 грудня за підтримки піар-агенції Icreation Agency та фонду "Благомай", відбувся другий щорічний благодійний вечір iCharity. Ведучим вечора став відомий шоумен Андрій Джеджула, на сцені виступила команда Ліги Сміху "Ніколь Кідман" та співачка Анастасія Кожевнікова.

Під час вечора організатори провели аукціон, з якого вдалося виручити 2 125 000. Всього за 2 години вони перевищили результати минулорічного вечора практично у 5 разів, встановивши для себе новий рекорд. Серед проданих лотів – зустрічі з українськими політиками і медійними персонами, спільні тренування з відомими спортсменами, картини, ювелірні вироби, тощо.

До трійки найдорожчих лотів увійшли: обід з народною депутаткою Дар’єю Володіною (650 000 грн), обід з однієї з найвідоміших політичних журналісток Сонею Кошкіною (400 000 грн), а також обід з міністром Кабміну Дмитром Дубілетом (350 000 грн).

Усі кошти агентство iCreation Agency передало до фонду "Благомай", який закупить понад тисячу комплектів теплого зимового одягу (курточка і черевики) для своїх підопічних з 83-х дитячих будинків України.

"Цей захід дуже важливий для нас, ми відчували відповідальність перед дітками, яким обіцяли допомогти, але навіть не уявляли, що вийде зібрати таку велику суму.  2 млн грн це більше тисячі комплектів теплого одягу з якісного матеріалу, який прослужить діткам не один рік. Дякую усім нашим гостям за їх щедрість та велике серце, дякую всім, хто допомагав нам створити це свято", – поділилася директор агентства iCreation Agency Христина Штутман.

В кінці вечора організатори оголосили про підготовку до наступного благодійному вечору iCharity, який відбудеться зовсім скоро.

Рекомендуем почитать

Бекстейдж интервью Тараса Джамалова генерального директора компании Lenovo в Украине

Alyona Alyona номінована на міжнародну музичну премію

«Альтернативная вселенная» Guo Pei