Автор: MILLION
10 Мар. 2020

Олег Собчук та Kadnay поділилися враженнями про нове шоу Freedom Jazz

Музичне кабаре №1 в Україні - Freedom Jazz girls band - стартувало з серією весняних шоу "Піф-Паф" у столичному Caribbean Club Concert Hall. Колектив представив музичний екшн в дусі Джеймса Бонда.

На прем'єру Caribbean jazz dinner show завітали українські зірки та поділилися своїми враженнями.

Олег Собчук (лідер гурту "Скай"):

Круте шоу! Я дуже радий, що в Києві є формат dinner-show і що він розвивається. Це дуже класно! Freedom Jazz - це завжди свято, це завжди професійно і красиво. Респект дівчатам!

Гурт Kadnay:

Freedom Jazz - це наші музичні сестри. І ми, звичайно ж, бачили всі їх шоу, "Піф-Паф" в тому числі. Але кожен раз - це як в перший. Завжди енергійно, танцювально, яскраво та музично. Дівчата кожен раз дивують! Вони неймовірно працездатні. Цьому потрібно вчитися!

Альона Карась (гурт "Тонка", учасниця шоу "Голос країни"):

Я обожнюю дівчат! Кожен раз, коли приходжу на їх шоу, у мене всередині виникає відчуття нестримної радості, хочеться стрибати, бігати, радіти, танцювати. Щоразу свято! Мені шалено подобається їх сміливість, костюми, шоу і то, як вони поводяться на сцені, момент живої імпровізації з людьми - це настільки крута якість для України. Це гордість! Якщо хтось із іноземців запитає мене, на концерт якого артиста я би порекомендувала сходити - це були би Freedom Jazz.

Нагадаємо, що побачити Sax Live Show "Піф-Паф" ви зможете: 12, 26 березня, 2, 9 та 16 квітня в концерт-холі Caribbean Club. Квитки можна придбати на сайті caribbean.com.ua.

Рекомендуем почитать

Mercedes-Benz Museum: история легендарных автомобилей

Джорджио Армани возглавит жюри Fashion Film Festival Milano

О том, как заработать миллионы на идее. История Роджера Адамса