Автор: MILLION
06 Июн. 2019

Поет Павло Коробчук та гурт The Velvet Sun виступлять з програмою «Ключові клапани» в Києві

11 червня поет Павло Коробчук та гурт The Velvet Sun презентують нову програму «Ключові клапани» у Caribbean Club Concert Hall. Це флагманський проект плідної співпраці письменника та музикантів.

Столичний рок-гурт The Velvet Sun відрізняється вишуканими гітарними й клавішними соло, що відсилають до епохи світлих та сонячних шістдесятих. Музиканти, що відстоюють творчі ідеали 1960-х, грають з незвичною для сучасності душевністю та мелодійністю.

Український письменник та музикант Павло Коробчук брав участь у десятках фестивалів по всій Україні та за кордоном. Його поезію вивчають діти старшої школи і студентства, а ліричні вірші Павла перекладені на 24 мови світу.

Нова музично-літературна програма розроблена у форматі музичної презентації нової книги Павла Коробчука «Ключові клапани». Прем’єра програми відбулася у квітні цього року та отримала велику прихильність та симпатії слухачів.

«Ключові клапани» - це музично-літературне дійство, в якому прозвучать поетичні твори, вишукана українська лірика, мелодична музика та особистий авторський погляд, які нікого не залишать без роздумів. 11 червня сучасна поезія Павла та легкий грув The Velvet Sun подарують гостям приємний літній вечір вівторка!

Квитки: http://bit.ly/2XmEXds.

Акредитація для ЗМІ:
Анастасія Лавриненко
+38 063 763 51 69
anastasia.lavrinenko@caribbeanclub.com.ua

Рекомендуем почитать

Самые интересные гости на Burning Man — 2019

Четыре удивительных астрономических открытия из древней Греции

Dior переехали на Елисейские поля