Автор: MILLION
03 Мар. 2020

Прем'єра авторського художнього фільму Юлії Сак та Ольги Тичини – Яновської «Світ ловив мене, але не спіймав»

Культурно-мистецький центр та Музей НаУКМА запрошують на прем’єру музичного філософського фільму Юлії Сак та Ольги Тичини-Яновської «Світ ловив мене, але не спіймав».


Фільм присвячено геніальному українському філософу Григорію Сковороді, за основу стрічки взято ключові події із життя філософа.
Автор сценарію – Ольга Тичина-Яновська. Режисер-постановник – Юлія Сак.
Музика і пісні на слова Григорія Сковороди – у авторському виконанні Петра Приступова.
В ролях: О. Мельник, Р. Лінський, Ю. Сак, В. Коньяков, В. Гвоздій, О. Гончаренко, В. Сєрая, П. Приступов та інші.

Жанр: музично-філософський фільм.
Тривалість фільму – 36 хв.

У програмі також – концерт за участі кобзаря Олександра Гончаренка, поетеси Клавдії Дмитрів, етно-гурту "Зілля" та Юлії Сак.

До уваги гостей Академії: захід відбудеться у Музеї НаУКМА. Вхід - через 1-й корпус, з боку Кнотрактової площі.

Запрошуємо всіх бажаючих.

Це вже восьмий фільм Юлії Сак. В її доробку є і короткометражні і повнометражні художні фільми, але всі вони мають однаковий успіх у глядача і професіоналів на різних майданчиках: від кінотеатрів, до маленьких залів. Фільм про Г. Сковороду глибинно передає внутрішній стан душі великого філософа, його радощі і розчарування.

 

Сковорода зображений як різнобічно розвинута людина, при цьому зачіпаючи таку інтимну сторону його життя, як музика, адже часто саме таким чином він передавав свої переживання і прагнення. В фільмі звучатимуть пісні Петра Приступова на слова Сковороди в авторському виконанні.

На презентації фільму будуть присутні режисер та акторський склад фільму, музиканти і співаки. Перед початком фільму будуть концертні програми за участю кобзаря-лірника Олександра Гончаренка, етно-гурту "Зілля", поета – пісняра Клавдії Дмитрів, Юлії Сак, Петра Приступова.

Рекомендуем почитать

Porsche 911 GT3 - 20 лет!

Зима в лесу: место для семейного отдыха

Как найти, развить и улучшить свои лидерские качества?