Автор: Kuzmenko Pr&Events
04 Окт. 2021

Революція краси від DEW by Olga Ignatyuk та міжнародного агенства Kuzmenko Pr&Events – у Києві!

Показ моди у форматі LIVE STREAM on line в унікальній локації.

Kuzmenko Pr&Events, міжнародне агентство комунікацій та зв’язків з громадськістю з десятирічним досвідом, що базується в Італії, Україні та Азербайджані, під керівництвом Оксани Кузьменко спільно з брендом DEW by Olga Ignatyuk (Ольга Игнатюк) проведе показ моди у форматі LIVE STREAM on line в унікальній локації.

Жіноча краса — поза трендами. Вона універсальна та вічна.

Бренд вишуканої білизни DEW by Olga Ignatyuk стирає межі між модою та мистецтвом. Він зосереджений на головному — на чесній красі земної жінки.

І він дарує жінкам мрію.

DEW by Olga Ignatyuk — для тих, хто любить себе і всіх, хто поруч. Для тих, хто цінує свою неповторну особисту красу. Для тих, хто не боїться нічого.

Локація показу «Велич жінки» від бренду DEW та Kuzmenko Pr&Events не випадкова і дуже символічна.

Показ буде проходити в стінах Центральної електростанції №1, що дала життя першому трамваю в Східній Європі — в Києві у 1898 році. Революція електрики 19 століття і революція краси 21 століття — в стінах пам'ятки архітектури, історичної будівлі по вул. Андріївської 19.

Тендітна жіноча краса, підкреслена дизайнером, прозвучить потужним контрапунктом до промислових машин. І переможе.

Саме з цього приміщення в кінці 19 століття Київ отримував електричне світло. І саме в цьому приміщенні сьогодні на всю Європу спалахне магічне сяйво жіночої краси.

Наші моделі — жінки, яких люблять. Вони і правда сяючі й незвичайні — немов під шкірою спляче сонце. Ви самі побачите це на показі.

А заслуга бренду вишуканої білизни DEW — феноменальна працездатність, любов до краси і неймовірне вміння відчути потреби кожної жінки, побачити і створити індивідуальний акцент для кожної, розкрити та піднести її, зробити єдиною і неповторною — це дизайнер Ольга Ігнатюк.

Ольга ніколи не зупиняється на досягнутому, а про справу свого життя говорить: «У цьому бізнесі ви повинні працювати 24 години на добу і при цьому жити 300 років».

Розкішні твори DEW by Olga Ignatyuk (Ольга Игнатюк) створено вручну, за високими стандартами та технологіями, а команда бренду має за честь обрамляти красу кожної жінки, показати її унікальність та красу.

Не пропустіть!

За участю:

DJ Joe Frattin (Italy Venice)

DJ Mario Kassar (Ukraine Kharkiv)

DJ Vikio (Ukraine Mukachevo)

Рекомендуем почитать

Лілія Колесник: «Я прагну досягти гармонії і балансу в усіх сферах життя»  

Джаред Лето спел в Киеве на новом стеклянном мосту

Найдорожча в світі різдвяна ялинка оцінюється в 14 мільйонів доларів