Автор: Caribbean Club
25 Окт. 2019

У Києві відбулася прем'єра шоу "Пiф-Паф" від Freedom Jazz girls band

У четвер, 24 жовтня, в Caribbean Club Concert Hall з аншлагом пройшла прем'єра нового Sax Live Show "Пiф-Паф" від Freedom Jazz girls band.

Джазетки запалили столичний клуб своїм музичним коктейлем в дусі Джеймса Бонда. Музичне кабаре в черговий раз здивувало яскравим шоу, розкішними образами та несподіваним аранжуванням відомих хітів, таких як: "The Show Must Go On", "Paparazzi", "Vitamin D" та багатьох інших.

Прем'єру шоу відвідали українські зірки: актриса Віра Кобзар, співачка Марта Адамчук, гурт ADAM - Міша Клименко та Саша Норова, ведучий Денис Жупник з дружиною актрисою Олександрою Жупник, музикант Андрій “Муха” Самойло, співачка Тетяна Амірова, режисер-постановник Павло Бондаренко та інші.

"Це було дуже круто! Прекрасне шоу! Ми були на минулому шоу, і можемо сказати, що в цей раз набагато крутіше. Дівчата були шикарні! Спасибі велике їм та Олені Коляденко!", "Чудове шоу! Дуже професійно! І майданчик ідеально підходить для такого формату. Це повинен побачити кожен!", - поділилися зіркові гості.

Ще заплановано 5 показів Sax Live Show "Пiф-Паф". "Бондіану" від Freedom Jazz girls band можна буде побачити: 7, 15, 21, 28 листопада та 5 грудня в Caribbean Club Concert Hall.

Рекомендуем почитать

Prada и переработанный мусор

Tiffany & Co. показал первую коллекцию для мужчин

Заработали "старении": флешмоб принес приложению FaceApp $1 млн