Автор: MILLION
28 Сен. 2020

У вересні-жовтні відбувається важлива подія, що розвиває культурну дипломатію, - 2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL

Юні таланти від 6 до 21 року мають можливість взяти участь у онлайн-фестивалі, заявки приймаються до 10 жовтня по e-mail: https://2220rar.com та за тел. +380674094155 Положення і детальна інформація на сайті: https://2220rar.com. Це унікальний фестиваль, який створює і зміцнює культурні зв'язки між Україною та іншими країнами. В цьому році фестиваль плідно співпрацює з Балканами - переможці з України отримають безкоштовну участь в вагомих  балканських міжнародних вокальних фестивалях в Чорногорії, Албанії і Словенії. Переможці з балканських країн отримають безкоштовну участь у  INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL у наступному році у звичному форматі.
Голова журі - Народна артистка України, переможниця пісенного конкурсу Євробачення-2004, володарка премії World Music Awards, співачка, продюсер, музикант, активний громадський діяч Руслана Лижичко.
2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL створений промоушен і продакшен компанією STUDIORAR за підтримки Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM. Фестиваль організовано з метою просування України в світі, сприяння молодим талантам і розвитку культурної дипломатії. Фестиваль проходить за підтримки МЗС України, особлива подяка Посольствам України в Чорногорії та Словенії.
Серед членів журі фестивалю – відомі особистості музичного світу Балкан: директор одного з найбільш значущих європейських міжнародних фестивалів FeNS в Словенії Паульо Плахутнік, славнозвісний чорногорський музикант Момчіло Зекович, зірка чорногорського телебачення Володимир Фустич, директор Festivali Mbarekombetar i Kenges per Femije в Шкодере, Албанія, знаменитий диригент Кужтім Алія, голова відбору дитячого Євробачення в Албанії Сокол Марсі.
Переможців 2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL з України прийматимуть:
••• 57 Festivali Mbarekombetar i Kenges per Femije в Шкодере, Албания
••• 26-й Міжнародний фестиваль «FeNS» в Копері, Словенія
••• 28-й Міжнародний фестиваль «Золота сніжинка» в Рожає, Чорногорія
Facebook: https://www.facebook.com/2220InternationalMusicFestival/
Instagram: https://instagram.com/2220_festival?igshid=1f0quqts8zw4p
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCPsjaUNg9g769mX_UNm3BIQ
Всі питання за тел.: +380674094155
e-mail: 2220festival@gmail.com

Рекомендуем почитать

Tiffany & Co. показал первую коллекцию для мужчин

Лувр Абу-Даби готовит масштабную выставку посвященную истории роскоши

Урок от Наоми Кэмпбелл: как ухаживать за собой во время перелетов