Автор: Alina Prihodko
02 Дек. 2019

Велика неформальна зустріч Young Business Club.

Наприкінці листопада пройшла велика неформальна зустріч Young Business Club. Місцем проведення обрали Grand Hall Khreschatyk.

Дрес-кодом був smart casual.

Мотивуючий спікер – Євген Шевченко, CEO Carlsberg Ukraine. Євген поділився своїми знаннями щодо систематизації бізнесу.

Традиційно зустріч розпочали з welcome drinks, далі були швидкі знайомства (такий вже звичний формат презентації себе серед учасників клубу).

Фуршет дав можливість учасникам поласувати смаколиками та поспілкуватися, поділитися своїми досягненнями та перемогами у колі партнерів і друзів. Після фуршету підбили підсумки діяльності клубу, анонсували найближчі конференції та презентували найближчу святкову подію – новорічне свято YBC.

Євген Шевченко, CEO Carlsberg Ukraine, завершив велику неформальну зустріч цікавими кейсами про важливість систематизації бізнес-процесів, поділився власними помилками та дав поради, як уникати подібних.

Також він наголосив на важливості підбору кваліфікованих співробітників та відповів на питання, які цікавили учасників Young Business Club.

Зустріч завершили гарними фото на згадку та поїздкою на after party, де всі вже остаточно розслабилися та завершили вечір п’ятниці.

Рекомендуем почитать

Ще одна феєрична перемога України у матчі з Португалією на Євро-2020!

История Skype: кто стоял у истоков самой успешной европейской IT-компании и где они сейчас?

Макс Яковер: «Будущее – во взаимодействии бизнеса, искусства и технологий»