Автор: MILLION
29 Янв. 2020

Ірина Онопенко відкриє виставку живопису в Spivakovska ART:EGO gallery

30 січня в Spivakovska ART:EGO gallery буде презентовано непересічний арт-проект BREAK THE SILENCE художниці Ірини Онопенко. Експозиція виставки буде включати в себе живопис – нові роботи художниці, які були створені протягом останнього року.

Мистецтво, яке базується на відчуттях і емоціях завжди вважалося самим щирим і чесним. Презентуючи новий проект, художниця Ірина Онопенко усвідомлено постає перед публікою емоційно незахищеною, повністю відкритою до будь-якої реакції глядача. Для Ірини Онопенко, як для істинної художниці, важливий безперервний діалог з глядачем, в якому вона хоче достукатися до умів і сердець, підштовхнути людей до роздумів. Незважаючи на провокаційний характер деяких робіт, в них закладена енергія емоційного пацифізму, творення й гармонії, виражена часом приголомшливими візуальними образами.

Ми, люди, починаємо рости і розвиватися саме завдяки втратам, які ми переносимо. Будь-яка травма або хворобливе переживання, яке зачепило нас емоційно, залишає свій слід. У процесі створення своїх робіт, Ірина Онопенко прийшла до звільнення від зовнішніх адаптаційних масок, фальшивих ідентичностей, які нав'язані кожному з нас соціумом або обставинами. Це дозволило їй відкрити своє істинне «Я», звільнившись від страхів та упереджень. А пережиті біль і страждання привели її до пізнання істини, до трансформацій і переосмислення в її внутрішньому світі.

Виставка «Break the silence» стане для художниці символічною подією – підсумком внутрішніх трансформацій і оновлень, якими вона готова ділитися з глядачем за допомогою своєї творчості.

Біо: Ірина Онопенко – українська художниця. Переможець Всеукраїнського конкурсу в номінації «Жінка третього тисячоліття» в підтримку культурної інтеграції молоді. З вересня 2019 р. навчається в Академії художнього бізнесу. Картини Ірини Онопенко були презентовані на численних виставках в Україні, а також знаходяться у приватних колекціях в Україні, Іспанії, Італії, Греції, Молдові, Румунії та Литві.

Відкриття виставки: 30 січня о 18:30. Вхід за запрошенням.

.

Експозиція виставки з 31.01 – 13.01.2020 з 11:00 до 19:00 щодня. Вхід вільний.

Адреса: Spivakovska ART:EGO gallery. м. Київ, вул. Саксаганського, 59Б.

Рекомендуем почитать

І знову нокаут! Усик переміг Візерспуна у дебютному бою в надважкій вазі

IT-эксперимент: зачем открывать свой стенд на Expo-2020

Новый вид кредитной карты. Создано Apple, а не банком.