Автор: MILLION
19 Сен. 2019

Four Seasons знають, чого хочуть гості - керувати світом з долоні

Four Seasons Hotels and Resorts, справжній лідер в сфері індустрії гостинності, відтепер пропонує гостям унікальну можливість планувати подорожі через удосконалений додаток Four Seasons App. Нова функція планування подорожі дозволять гостям організувати безтурботні пригоди за допомогою легкого руху руки.

.

.

Кожну деталь перебування в готелях і на курортах Four Seasons можна контролювати через додаток: замовити обслуговування в номер або свіжі газети вранці, забронювати процедуру в спа-центрі або ексклюзивну програму розваги в місті, організувати трансфер або підтвердити бронювання в самих ексклюзивних ресторанах і місцях розваги в будь-якій точці світу.

.

.

Новий елегантний і лаконічний інтерфейс програми спростить планування дня на території Four Seasons і за її межами. В додаток додано розділ «програма», в якому будуть відображені всі заброньовані активності вашої поїздки в максимально зручному для вас форматі.

.

.

“Сучасні мандрівники потребують технологічних рішеннях, які зробили б їх поїздку ще більш безтурботним” - Крістіан Клерк, президент Four Seasons Hotels & Resorts з операційних питань.

.

Просмотров: 5

Рекомендуем почитать

Louis Vuitton и Алекс Израэль выпустили яркие шелковые платки и покрывала

Стоит заменить: 10 неэкологичных вещей ежедневного пользования

Кристиан Лубутен рассказал о предстоящей выставке в Париже