Автор: MILLION
19 Сен. 2019

Four Seasons знають, чого хочуть гості - керувати світом з долоні

Four Seasons Hotels and Resorts, справжній лідер в сфері індустрії гостинності, відтепер пропонує гостям унікальну можливість планувати подорожі через удосконалений додаток Four Seasons App. Нова функція планування подорожі дозволять гостям організувати безтурботні пригоди за допомогою легкого руху руки.

.

.

Кожну деталь перебування в готелях і на курортах Four Seasons можна контролювати через додаток: замовити обслуговування в номер або свіжі газети вранці, забронювати процедуру в спа-центрі або ексклюзивну програму розваги в місті, організувати трансфер або підтвердити бронювання в самих ексклюзивних ресторанах і місцях розваги в будь-якій точці світу.

.

.

Новий елегантний і лаконічний інтерфейс програми спростить планування дня на території Four Seasons і за її межами. В додаток додано розділ «програма», в якому будуть відображені всі заброньовані активності вашої поїздки в максимально зручному для вас форматі.

.

https://www.instagram.com/p/B2CDTxCl2Hb/

.

“Сучасні мандрівники потребують технологічних рішеннях, які зробили б їх поїздку ще більш безтурботним” - Крістіан Клерк, президент Four Seasons Hotels & Resorts з операційних питань.

.

https://www.instagram.com/p/B193M6cFiUZ/

Рекомендуем почитать

В самом расцвете: причудливые драгоценности, вдохновленные природой

Джуд Лоу повертається в трейлері «НОВИЙ ПАПА»

Макияж в дополнительной реальности от YouTube