Автор: MILLION
29 Дек. 2021

Історії успіху під Новий рік. Сильвестр Сталлоне

Сильвестр Сталлоне — талановитий актор, сценарист, кінорежисер та продюсер, найбільш відомий завдяки створенню та головній ролі в фільмах «Роккі» та «Рембо». Він є одним із найвідоміших імен у кіноіндустрії. Історія успіху Сильвестра Сталлоне є чудовим прикладом наполегливості та відданості.

Сталлоне народився на Мангеттені, Нью-Йорк, 6 липня 1946 року. Через ускладнення під час пологів нижня ліва сторона обличчя Сталлоне була паралізована, включаючи частини його язика, губи та підборіддя. Перші кілька років свого життя він переходив з одного дитячого будинку в інший, оскільки його батьки були в поганому шлюбі. Згодом він повернувся в родину, але його неспокійне минуле та паралізоване обличчя зробили ізгоєм у школі. Його часто відстороняли за погані оцінки, бійки та проблеми з поведінкою.

З самого юного віку Сталлоне мріяв стати актором. Він також хотів стати режисером, продюсером і сценаристом. Після того, як йому не пощастило реалізувати себе в Нью-Йорку, він вирішив з дружиною переїхати до Лос-Анджелеса.

Його життя в Лос-Анджелесі було сповнене перешкод. Йому важко було знайти роботу актора в цьому новому місті. Справи йшли дуже погано, він продав коштовності своєї дружини, щоб заробити кілька доларів.

Близькі запитували Сильвестра, що ж заважає йому, як і тисячам інших американців, знайти звичайну роботу, і жити нормальним життям. Відповідь Сильвестра була простою. Він був упевнений, що якщо він знайде роботу, то назавжди втратить інтерес до своєї мрії, і вона ніколи не здійсниться.

Кілька ночей Сталлоне пережив бездомність. Він змушений був продати свого собаку, оскільки ледве міг його прогодувати. Одержавши всього 25 доларів, Сталлоне йшов з зоомагазину зі сльозами, адже це була угода з совістю, в результаті якої Сильвестр продав свого друга. Додому майбутній актор прийшов в засмучених почуттях, і по телевізору побачив боксерський поєдинок між Чаком Вепнером і Мохаммедом Алі. Коли бій закінчився, Сталлоне сів за стіл і 20 годин поспіль писав.

Результатом його роботи став повний сценарій до фільму «Роккі». Автор був впевнений, що саме цей сценарій буде жаданий. Багато режисерів, які бачили сценарій, говорили, що він не з кращих, трохи дурний і досить передбачуваний. До речі, всі ці слова Сталлоне записував, і одного разу прочитав зі сцени, на якій отримував найпрестижнішу кінематографічну нагороду світу – статуетку Оскар.

Зрештою удача обернулася на його користь. Під час участі в кастингу на фільм він отримав можливість поговорити з Робертом Чартоффом та Ірвіном Вінклером. Хоч Сильвестр і не отримав роботу, але він розповів їм про свої інтереси та ідеї.

Режисери зацікавилися та запропонували йому близько 300 000 доларів на створення фільму. Сталлоне знявся в головній ролі Роккі. Історія про Роккі, стала неймовірним реваншем величезного успіху, до якого Сталлоне йшов довгі роки по дуже непростому шляху.

Фільм «Роккі» вийшов у 1976 році та став хітом у всьому світі. Загалом фільм був номінований на десять премій «Оскар» і отримав «Оскар» за найкращий фільм, найкращу режисуру та найкращий монтаж. Продовження «Роккі» II було випущено через кілька років і також стало великим успіхом. Фільм зібрав у світовому прокаті понад 1,25 мільярда доларів.

Сильвестр Сталлоне досяг успіху, тому що завжди вірив у себе та своє бачення. Він ніколи не здавався, намагався і намагався, поки не зробив це.

«Я не найбагатша, найрозумніша або найталановитіша людина у світі, але мені це вдається, тому що я продовжую рухатись, іду, і йду!».

Ви можете досягти всього, якщо в це вірите. Не дозволяйте чужим думкам проникати у ваш розум.

·

Рекомендуем почитать

Знаковые бренды Vespa и Dior объединились для создания эксклюзивного скутера

Евгения Дронь: «Женственность для женщины – это ее форма целостности»

«Альтернативная вселенная» Guo Pei