Автор: MILLION
12 Сен. 2019

Казка наяву: Замки, де живуть члени королівської сім'ї

Зазвичай всі знакові фотографії членів королівської сім’ї зроблені біля Букінгемського палацу. Однак британська монархія має багато резиденцій, куди вони відправляються перепочити або на свят.

Найзнаменитішою приватною резиденцією королеви Єлизавети II є Букінгемський палац. Але королева та її чоловік Філіп часто змінюють місце проживання протягом року. Наприклад, у вихідні та перед Великоднем вони відправляються в найбільший замок в світі. Споруда вже понад 900 років вважається головним королівським будинком, - Віндзорський замок в графстві Беркшир. Він налічує понад 1000 кімнат і понад 13 акрів площі.

https://www.instagram.com/p/B118rqxgm-r/?utm_source=ig_web_copy_link

Деякий час влітку пара проводить в Шотландському замку Балморал. Територію з 150 будівлями придбала ще королева Вікторія в 1852 році. 

Також в Шотландії знаходиться старовинний замок 1128 року - палац Холірудхаус. Його королева відвідує щороку під час традиційних візитів Holyrood week (Королівська тиждень) в різні регіони Шотландії. У 1670 році палац був реставрований Карлом II, який добудував верхній поверх. Зараз там знаходяться приватні квартири членів королівської сім'ї.

А Різдво королева разом зі своїми родичами проводить в маєтку Сандрінгем в Норфолку, яке Єлизавета успадкувала від батька Георга VI. 

https://www.instagram.com/p/BXQ8uaxB5k_/?utm_source=ig_web_copy_link

В Ірландії розташований ще один замок - Хіллсборо, побудований в 1770-х.

https://www.instagram.com/p/B0FtLPKBvqz/?utm_source=ig_web_copy_link

Старший онук королеви принц Вільям разом зі своєю дружиною Кейт вважаються господарями Кенсингтонського палацу. Перед їх переїздом у 2013 році 4 поверх і 20 кімнат були реконструйовані за $ 1,6 мільйона, а в наступні роки на ремонт палацу витратили ще близько $ 4,9 мільйона. 

https://www.instagram.com/p/Bzp9DeZF5Oc/?utm_source=ig_web_copy_link

Після оголошення про заручини принц Гаррі і Меган Маркл жили в Нотінгемському котеджі в Кенсингтонському палаці. Також в цьому будинку з двома спальнями і площею 1300 квадратних футів раніше жили Вільям і Кейт.

View this post on Instagram

#nottinghamcottage #harryandmeghan

A post shared by aka Peter AHMW (@petrusahmw) on

Після народження сина Арчі пара переїхала в відремонтований котедж Фрогмор, який обійшовся британським платникам податків в $ 3 мільйони. Тепер будинок, побудований в 1800-х, має 10 спалень, дитячу кімнату, тренажерний зал і студію йоги.

https://www.instagram.com/p/B1MbeqsBxtB/?utm_source=ig_web_copy_link

З моменту весілля в 2005 році принц Чарльз і Камілла жили в Кларенс-хаус в Лондоні. Раніше власність належала мамі королеви Єлизавети. 

https://www.instagram.com/p/B0BrSLNA6C2/?utm_source=ig_web_copy_link

Своїм другим будинком пара називає Хайгроу-хаус в Глостерширі. Там Чарльз жив разом зі своєю першою дружиною принцесою Діаною, а зараз в резиденції є великий сад.

https://www.instagram.com/p/BiW4S_sh65k/?utm_source=ig_web_copy_link

Рекомендуем почитать

ТОП-3 книги по гештальт-терапии. Выбор Игоря Погодина

Осознанное планирование: от постановки цели до достижения результата

Кристина Шишпор: быть роскошной