Автор: MILLION
25 Сен. 2019

Купити авто не достатньо. Рейтинг авто з найдорожчим обслуговуванням

Чи задумувалися ви скільки вам буде обходитися обслуговування вашої новенької машини? Американська автомобільна асоціація (ААА) провела річний моніторинг витрат на технічне обслуговування автомобілів. 

.

Аналітики зробили розрахунки, в тому числі врахували гроші на ремонт і бензин, які витрачають власники дев’яти найпопулярніших автомобілів. Це малі, середні та великі седани, компактні кросовери, великі позашляховики і пікапи, а також гібриди і електромобілі. Для зручності в результатах опитування продемонстрували суму, отриману за кожну пройдену милю.

.

Виявляється, зараз користування автомобілями обходиться американцям дорожче, ніж будь-коли раніше. Середня вартість автомобіля становить 9282 дол. США порівняно з 8849 в 2018 році.

.

.

За окремими категоріями показники такі:

Маленький седан $7 114,

Гібрид: $7 736,

Електромобіль: $8 320,

Компактний кросовер $8 394 і

Середній седан $8 643,

Позашляховик: $10 265,

Великий седан: $10 403,

Пікап: $10 839.

.

Зростання пояснюється кількома факторами. По-перше, вартість придбання нового автомобіля, включаючи його ціну, а також страховку, збільшилася на 24%. По-друге, ціни на бензин також ростуть, як і ціни на електроенергію. У порівнянні з 2018 роком ціни на послуги та ремонт також зросли в середньому на 9,8%

.

Найдешевше використання електромобіля – 6,6 цента за милю, в той час як власники позашляховиків витрачають 9,6 цента за милю.

.

Джерело

Рекомендуем почитать

TAG Heuer представил новую коллекцию спортивных часов Aquaracer Ladies

Брошь для Серены Уильямс: украшение от Nike и Swarovski для выступления на Уимблдоне

Меган Маркл в работе: в сети появился ролик процесса создания ее коллекцией офисной одежды