Автор: MILLION
14 Окт. 2019

Компанії Porsche і Boeing працюватимуть разом на преміум-ринку повітряного міського автотранспорту

Porsche і Boeing підписали Меморандум порозуміння з метою дослідження можливостей преміум-ринку повітряного міського автотранспорту. Обидві компанії мають намір підняти рух транспорту у повітря. Це партнерство тільки підсилить унікальні ринкові переваги обох компаній, дозволяючи отримати цінні дані для дослідження майбутнього преміум-ринку повітряного міського автотранспорту.

«Бренд Porsche має намір розширити свою сферу діяльності як виробника спорткарів і стати провідним брендом преміальних транспортних засобів. У довгостроковій перспективі це може означати перехід у третій вимір подорожей»,стверджує Детлев фон Платен, член Виконавчого комітету з продажів та маркетингу компанії Porsche AG.«Дві провідні світові компанії об’єднають зусилля для співпраці у потенційно ключовому сегменті ринку майбутнього».

У рамках співробітництва компанії зберуть міжнародну команду, яка працюватиме над різними аспектами повітряного руху у місті, серед яких буде, наприклад, аналіз потенціалу ринку транспортних засобів преміум-ринку та можливі кейси використання.

Компанії Boeing і Porsche, а також дослідницька компанія Aurora Flight Sciences, дочірнє підприємство Boeing, працюють над розробкою концепту повністю електричного повітряного транспортного засобу з вертикальним злетом і приземленням. Над створенням і тестуванням прототипу працюватимуть інженери обох компаній, а також працівники дочірніх компаній Porsche – PorscheEngineering Services GmbH і Studio F.A. Porsche.

«Основою цього співробітництва є наше прагнення створити безпечну та ефективну нову екосистему руху. Це також відкриває для нас можливість дослідження розробки повітряного міського транспортного засобу у преміум-сегменті у партнерстві з інноваційним автомобільним брендом», – заявив Стів Нордлунд, віцепрезидент і генеральний директор Boeing NeXt. Ця організація працює над фундаментом екосистеми транспортного руху наступного покоління, в якій безпілотні та керовані транспортні засоби зможуть безпечно співіснувати. – «Партнерство Porsche і Boeing – це точна інженерія, стиль та інновації, що прискорюють появу міських повітряних перевезень по всьому світі».

Дослідження, проведене компанією Porsche Consulting у 2018 році, показало, що ринок міського автотранспорту почне швидко розвиватися після 2025 року. Також результати дослідження стверджують, що повітряні рішення дозволять перевозити пасажирів швидше та ефективніше, ніж це роблять традиційні наземні транспортні засоби, а також за нижчою ціною і на більш зручних умовах.

Джерело

Рекомендуем почитать

Дженнифер Лопес снялась для обложки Harper's Bazaar

Секреты продуктивности высокоэффективных людей.

Как женщине войти в IT, выдержать конкуренцию и стать успешным руководителем. Год на посту CEO IT-сообщества