Автор: MILLION
26 Сен. 2019

Еко-технології українського студента: переробимо опале листя на папір

Вирубка лісів — одна з найбільших проблем екології. Значна частина дерева йде на виготовлення паперу, який ми використовуємо щодня. Однак, український студент Валентин Фречка, знайшов вихід. Вже зовсім скоро в Україні може розпочатися виробництво eco-friendly паперу з опалого листя. 

.

.

Він повідомив, що днями технологія виготовлення паперу з опалого листя RE-leaf успішно пройшла випробовування на спеціалізованому обладнанні й готова до роботи в «масштабних умовах».

.

«Ми підтвердили ефективність використання листя як замінника деревини. Ми виготовили папір на спеціалізованому обладнанні, яке показало, що папір і справді якісний»,написав дослідник.

.

Fb Валентина Фречки.

За його словами, зараз необхідно удосконалити певні деталі, але загалом вже скоро можна буде говорити про першу у світі лінію перероблення опалого листя на паперову продукцію.

.

Fb Валентина Фречки.

Нагадуємо, що раніше Валентин Фречка завдяки своєму проєкту здобув «золото» на Міжнародній олімпіаді з екології в Кенії, Олімпіаді геніїв у США, а також став фіналістом фестивалю інновацій МОН.

.

Відео: Hromadske

Рекомендуем почитать

Счастливое финансовое будущее вашего ребенка

Осознанное планирование: от постановки цели до достижения результата

Сад наслаждения: высокое ювелирное искусство от Gucci