Автор: MILLION
17 Фев. 2020

Інна Бубнова: «Успішна людина йде за покликом великої мрії та гідної мети в житті»

Інна, розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?

Компанія «Мединна+» – єдиний в Україні виробник антиоксиданту меланин та продукції з меланином. Наприклад, питна негазована вода «AquaMelan». Історія створення компанії пов'язана з моєю особистою історією. Кілька років тому у мене діагностували злоякісну пухлину. Було призначене лікування, яке включало хіміотерапію. Я почала пошуки засобу, який допоміг би впоратися з наслідками хіміотерапії, це привело мене до українських вчених, які виробляли меланин з антарктичних дріжджів.
Компанія «Мединна+» на разі розробила і запатентувала власну унікальну технологію виробництва меланину з двох компонентів: гриба чаги і антарктичних дріжджів.Корисних властивостей у меланину предостатньо. У всьому світі його активно використовують як дієтичну добавку при різних захворюваннях, таких як гастрити, виразки шлунка, алергії. Його добре знають спортсмени, які використовують його в спортивному харчуванні (як адаптоген і стрес-протектор); люблять косметологи, оскільки він допомагає утримувати вологу в клітинах і зберігати молодість, перешкоджаючи прояву таких ознак старіння, як сивина, зморшки, сухість шкіри, випадіння волосся. Технологія, яку використовує у виробництві свого меланіну компанія «Мединна+», дозволяє отримувати якісний продукт комплексної дії.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?

У мене дві освіти, одна з яких – маркетолог. Знання в цій сфері допомогли мені налагодити виробництво ще одного продукту з меланином – питної води «AquaMelan». Усі знають про користь правильного питного режиму, нашим завданням було лише знайти дійсно хорошу воду, додати меланин і розповісти про його властивості людям. Вода, яку ми використовуємо, видобувається з глибини 180 метрів у курортній зоні під Києвом. Має pH не менше 7,4 – тобто це лужна вода, яка допомагає справлятися з «закисленням» організму. Один з важливих показників води «AquaMelan» – за своїми властивостями вона ідентична внутрішньоклітинній рідині. Таким чином, наша вода здатна «напоїти» кожну клітину організму людини.

Як поєднувати кар'єру і сім'ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Баланс життя полягає в тому, що не може бути все добре, але і не може бути все погано. Щоб бути у виграші і бути щасливим, потрібно навчитися бачити хороше, цінувати його, берегти, примножувати, дорожити і насолоджуватися ним. І навчитися цьому вмінню допомагає все те погане, що іноді буває.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?

У багатьох успішних людей, що реалізують свої цілі і свій потенціал, можна виділити загальні риси, які відрізняють їх від інших. Успішний іде за покликом великої мрії, гідної мети в житті. Такі люди самомотивовані, не бояться відмов,  вони шукають можливості. Будьте впевненими в собі, у своїх силах, не бійтеся припуститися помилки та майте чіткий покроковий план реалізації.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?

Коли таке стається, то займаюсь улюбленою справою. Натхнення – штука дивна. Воно не приходить за розкладом і може застати вас зненацька. Тому постійно тримаю під рукою блокнот або користуюсь диктофоном на своєму смартфоні, щоб геніальна ідея не пропала безслідно.

 Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?

Мій тато, моя мати, моя сестра та співзасновник компанії «Мединна+» Анатолій Захарович.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?

Хочу, щоб якомога більше людей були здорові. І продукція компанії «Мединна+» допомагає мені в досягненні цієї мети

Рекомендуем почитать

+ 42,7%: доходы Farfetch за второй квартал 2019-го

ТОП-3 книги по гештальт-терапии. Выбор Игоря Погодина

Стиліст та дизайнер Світлана Буханевич: про історію створення дизайн-студії одягу AYU Design