Автор: MILLION
29 Авг. 2019

Квіткові композиції від Olga Prinku

Дивовижно, на що здатна людина, яка справді любить те, чим займається. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про Ольгу Прінку, талановиту дівчину, яка поєднала флористику і вишивку. 

.

.

.

На перший погляд, процес створення таких квіткових композицій може здатися досить простим. Однак настільки делікатна творчість вимагає граничної акуратності й посидючості. Ольга дбайливо вплітає тендітні живі або сухі квіти в фатин, найчастіше слідуючи формі вінка. Свої композиції вона використовує в якості декоративного елемента в інтер'єрі або незвичайного кулона на особливий випадок. 

.

.

За професією Ольга - графічний дизайнер. Рішення піти на фріланс було пов'язано з народженням сина і бажанням присвятити якомога більше часу сім'ї. Так захоплення в'язанням, вишивкою, флористикою і фотографією посприяло створенню своєї невеликої справи і, як наслідок, аккаунта в Instagram, який зараз налічує більше 188 тисяч підписників.

.

.

.

Ми підібрали фотографії найкрасивіших, на наш погляд, квіткових композицій (і кілька кадрів з декоративними вінками) і сподіваємося, що вони надихнуть вас на літні творчі експерименти.

.

.

.

.

.

Джерело: olgaprinku

Рекомендуем почитать

Нові прикраси Pandora

Радион Редько: «Конный спорт – это полное взаимодействие человека и лошади»

Кайли Дженнер официально является самым молодым миллиардером в мире