Автор: MILLION
29 Авг. 2019

Квіткові композиції від Olga Prinku

Дивовижно, на що здатна людина, яка справді любить те, чим займається. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про Ольгу Прінку, талановиту дівчину, яка поєднала флористику і вишивку. 

.

.

.

На перший погляд, процес створення таких квіткових композицій може здатися досить простим. Однак настільки делікатна творчість вимагає граничної акуратності й посидючості. Ольга дбайливо вплітає тендітні живі або сухі квіти в фатин, найчастіше слідуючи формі вінка. Свої композиції вона використовує в якості декоративного елемента в інтер'єрі або незвичайного кулона на особливий випадок. 

.

.

.

За професією Ольга - графічний дизайнер. Рішення піти на фріланс було пов'язано з народженням сина і бажанням присвятити якомога більше часу сім'ї. Так захоплення в'язанням, вишивкою, флористикою і фотографією посприяло створенню свого невеликого справи і, як наслідок, аккаунта в Instagram, який зараз налічує більше 147 тисяч передплатників.

.

.

.

Ми підібрали фотографії найкрасивіших, на наш погляд, квіткових композицій (і кілька кадрів з декоративними вінками) і сподіваємося, що вони надихнуть вас на літні творчі експерименти.

.

.

.

.

.

Джерело: olgaprinku
Просмотров: 7

Рекомендуем почитать

Маркиза Луиза Казати – самая эксцентричная красавица прошлого века

Курорт стоимостью 12 миллионов долларов: Casa de Campo Resor & Villas 

Мистер и миссис Смит короновали свой лучший отель 2019 года