Автор: LADY MILLION
15 Сен. 2021

Наталія Тимченко, 1-st runner up of «Mrs. Ukraine International 2020» та просто неймовірно красива жінка розповіла Максу Леонову для програми «F: Queen» про своє сімейне щастя та модельну кар`єру

Спецпроект Lady Million magazine & Fashion TV – «F: Queen» з Максом Леоновим

Наталко, я знаю, що ти полюбляєш проводити вільний час за читанням. Чому саме таке дозвілля і які твої улюблені автори?

Справа в допитливості та прагненні до знань. Дуже люблю, з останніх прочитаних книг, Анрі Шар`єр "Метелик" – це автобіографічна книга, в якій автор розповідає, як намагався втекти з колонії суворого режиму. І також дуже люблю Деніела Кіза "Таємнича історія Біллі Міллігана" – про множинні особистості.

Я теж полюбляю якісь крейзі-теми – про людей, які з`їхали з розуму.

Це круті історії, засновані на реальних подіях, тож удвічі цікавіше.

Ще ти любиш вірші, наскільки я знаю, так?

Так, я дуже люблю поезію, люблю сучасних поетів, адже, як мені здається, ми живемо в чудові часи – коли можемо доторкнутися до прекрасного і стати свідками такого великого таланту наших сучасників.

Щодо волонтерської діяльності. Чим ти займаєшся і що тебе спонукає це робити?

Я дуже люблю дітей і вважаю, що священний обов'язок кожного з нас – допомогти хоча б одній дитині, яка не має мами з татом, немає можливості нормально харчуватися, купувати якісні іграшки. Та й елементарно – купувати ліки, підгузки. Таких дітей дуже багато – і я з задоволенням допомагаю. І закликаю всіх допомагати разом – і тоді ми зможемо зробити цей світ іще прекраснішим.

Клас. Мені дуже приємно, що я особисто знаю таку людину, яка допомагає дітям. До речі, з приводу дітей я знаю, що в тебе дві донечки. Чи думаєш ти їх віддати у модельний бізнес?

Я вельми лояльна матір – я за те, аби діти займалися тим, до чого в них лежить душа. Моя старша донька, їй 10 років, спробувала вже все: каталася на роликах, займалася фігурним катанням, теніс, гімнастика, балет, бальні танці. Вона спробувала дуже багато чого, а зараз зупинилася на гімнастиці. Куди вона піде дальше – це буде її вибір і я її підтримаю. Так само, як і молодшу. Вона ще дуже маленька, їй лише 5 років. Але я підтримаю будь-який напрям. Навіть якщо він буде модельний.

Нехай вони ідуть в бальні танці! (Сміється) А я к ти вибрала модельну кар`єру – це було покликання чи, наприклад, це вирішила за тебе мама?

Ні, я росла в маленькому місті, можливостей поїхати з того міста було дуже мало на той момент. Я просто йшла по вулиці, мене буквально схопила за руку жінка і каже "Вау! Ти така гарна, давай брати участь у конкурсі краси!". Мені було 16 років, Слов`янськ – і тоді вже все закрутилося. Воно якось само мене знайшло.

Але я знаю, що заради сім`ї ти відмовилася від дуже серйозного контракту, який міг просунути твою кар`єру дуже далеко. Чи не жалкуєш про це?

Так, міг, але я не шкодую. Тоді я зробила той вибір, який був єдиним правильним для мене. У мене завжди в пріоритеті була родина – мій чоловік, мої діти. І вже тільки коли я реалізувалися в сім`ї, тепер я можу реалізовуватися як особистість – займатися тим, що приносить мені задоволення і бути щасливою в цьому.

Гаразд, щодо світлин в Інстаграмі – чи ви з чоловіком зазделегідь продумуєте концепцію чи це спонтанно?

Знаєш, це цікава історія. Я розумію, що потрібно це робити, а він все робить якось інтуїтивно. От йому прийшло, він написав і під текст вже підбирає фото. Це все він робить сам – це його така творча реалізація. А для мене це складніше – я думаю, пишу, й потім теж під текст уже обираю фото.

Так, я взагалі не розумію людей, які легко можуть викласти пост із великим текстом і крутою фотографією!

До цього має бути талант.

Це дуже важко – я так не можу.

Хочу поговорити про твій титул – Mrs. Ukraine International 2020.

Перша віце-місіс. Бо, думаю, Місіс не зрадіє, якщо ми так скажемо.

Добре. Скажи, що для тебе було найскладнішим у здобутті цього титулу?

Складного було мало. Я отримувала максимум задоволення від усього процесу – від репетицій, від підготовки, створення костюмів, це взагалі окрема історія. Для мене це все звичний світ і це моє. Тож складнощів не було.

Тобто тобі зараз 17, а в 16 тебе запросили – і за рік ти встигли з цим злитися. (Сміються) Цікаво й дуже швидко в тебе все вийшло. А як щодо подорожей? Як і всі, мабуть, ти дуже любиш подорожувати. Які твої найулюбленіші країни для відпочинку?

Для відпочинку я більш за все люблю Мальдіви. Мальдівушки! Полежати на пляжі на білому пісочку, пірнати з аквалангом подивитися рибок – для мене це, звісно, кращий відпочинок. Краще й не вигадати.

А активний?

Активний я не дуже люблю, якщо чесно. Найбільше запам'яталася Японія, Токіо – тому що це зовсім інший світ, інша планета і там дійсно є, що подивитися. Там уже можна активність вмикати на повну.

Клас, я не був там. Тільки в Сингапурі.

А от Сингапур я б хотіла – це моя мрія. Сингапур та Австралія.

Ти дуже ефектна дівчина, це правда. Скажи, де ти полюбляєш купувати речі до свого гардеробу – онлайн чи все ж ходити по бутіках.

Знаєш, і в нинішній ситуації, і взагалі я вже перейшла на онлайн-шопінг. Особливо мені подобається один онлайн-магазин, він називається Answer. Там дуже круто, адже можна вибрати будь-який бренд, будь-який фасон і взагалі задовольнити будь-які бажання.

Наталко, ти дужа ефектна, щира та справжня. Тому я тобі бажаю залишатися такою ж та розвивати свої найкласніші риси характери. І залишатися такою ж 17-річною, яка ти є. Відкрий себе справжню!

Рекомендуем почитать

Драгоценное вложение: за 10 лет ювелирные камни выросли в цене на 110%

Купити авто не достатньо. Рейтинг авто з найдорожчим обслуговуванням

LIA (Лілія Королюк): «Спів – це джерело моєї енергії»