Автор: MILLION
03 Сен. 2019

Тиждень моди в Нью-Йорку: вперше у показі візьме участь 9-річна дівчинка на протезах

Дейзі-Май Деметре всього дев’ять років. В ранньому дитинстві дівчинці ампутували обидві ноги через з фібулярну гемімелію. 

.

Дівчинку обрали для участі у показі Lulu et Gigi Couture, після того, як засновниця бренду побачила її дефіле в Лондоні. Ені Хегедус-Буїрон сказала, що Дейзі буде першою дитиною без обох ніг, яка візьме участь в офіційному показі Тижня моди у Нью-Йорку.

.

Anything is possible if you believe 🧚‍♂️💯💖@daisymay_demetre 🧚‍♂️#believe #dreams #amputee #doubleamputee #disabledmodel #model #supermodel #chasingdreams #inspire #inspiration #bopowarrior #catwalkmodels #runwaymodels #fierce #fearless #instamodel #follow #doyourthing #biginthegame #inspo #instagood #amazingpeople #prosthetics #courage #strength #fitfam #gym #gymgirl #cartwheels #calesthenics

Gepostet von Alex Demetre am Mittwoch, 28. August 2019

.

Батько Дейзі повідомив журналістам, що донька хоче стати прикладом для інших людей, які зазнали ампутації. До цього моменту Дейзі вже співпрацювала з Nike, Boden і Matalan, брала участь у Дитячому тижні моди.

.

I am Daisy I am Fearless 💯🔥 London kids fashion week @minimode_lkfw Model @daisymay_demetre @zebedee_management...

Gepostet von Alex Demetre am Mittwoch, 21. August 2019

.

Коли поширилася новина про те, що Дейзі братиме участь у показі Нью-Йоркського тижня моди, її запросили також на Тиждень моди в Парижі 26 вересня.

.

I am Daisy I am Fearless 🧚‍♀️ Dress by @tutudumonde h/mu by @ejhairandmakeup #creativedirection and 📸 @mudandglitter...

Gepostet von Alex Demetre am Sonntag, 25. August 2019

.

«Добре, що вона зробить це першою, але я сподіваюся, що згодом діти з ампутацією робитимуть таке постійно. Це не має вас зупиняти. Це, безумовно, не зупиняє Дейзі. Вона перебуває у кращій формі, ніж більшість дорослих чоловіків, яких я знаю», додав батько дівчинки.

Просмотров: 13

Рекомендуем почитать

У Великобританії з'явилися доріжки для людей зі смартфонами

Женская точка зрения в кино необходима. Голливудская кинокомпания девушки из Восточной Европы.

Стильные, тихие, игровые: Lenovo представила ноутбуки Legion Y740 и Legion Y540