Автор: Kseniya Goncharova
20 Окт. 2019

Магія мистецтва: виставка картин Ірини Онопенко на сторінках MILLION magazine

Роботи цієї української художниці з кожним роком набувають все більшої популярності в різних куточках світу. Вона – ідеал сучасної успішної жінки. Вона гарна, талановита, вмотивована, в постійному розвитку, цілеспрямована. І все це відображається в її роботах. Її картини мають яскравий характер та випромінюють силу. Представляємо вашій увазі неперевершену Ірину Онопенко та її галерею на сторінках нашого видання.

Ірина Онопенко з дитинства любила живопис. Після успішної юридичної кар’єри вирішила здійснити свою мрію та пов’язати своє життя з творчістю. Почала активно розвивати свій художній талант та багато працювати. Нині її роботи, окрім публічних виставок живопису, знаходяться в приватних колекціях України, Іспанії, Італії, Греції, Молдови, Румунії та Литви.

В 2015-му році Ірина відкрила художню галерею, де представила не тільки власні роботи, але й картини перспективних українських художників. З того часу вона не тільки успішний митець, але й перспективний арт-дилер.

Ірина стала переможницею Всеукраїнської премії «Жінка III тисячоліття» у номінації «Сприяння культурній інтеграції молоді». Приймала участь у виставці «Мистецька весна» у стінах Верховної Ради України. У 2018-му успішно закінчила Київську школу сучасного мистецтва при Інституті проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, де представила свої роботи на виставці українського мистецтва. З вересня 2019-го року художниця навчається у Академії арт-бізнесу та розвиває свої знання на ниві арт-дилерства.

Найближчим часом пані Онопенко планує зосередитися на розвитку та просуванні молодих українських художників. Головна мета її проекту – показати Україні найбільш перспективних та талановитих українських митців, які поки що не стали відомими на Батьківщині, але вже становлять інтерес для світової культурної спільноти та колекціонерів живопису. Ірина хоче відкривати нові імена та змушувати аудиторію не тільки споглядати прекрасне, але й культурно розвиватися. Художниця прагне підняти статус України в очах європейської культурної спільноти як сучасної, духовно розвиненої, культурної держави. І це їй дуже добре вдається. Адже Ірина Онопенко щиро любить обрану справу та вірить в її глобальну місію.

Photo: Oleksandr Serbinov
Stylist: Татьяна Николайчук (Tatyana Nikolaychuk)
MUAH: Елизавета Оводова
Translation: Global Translation Services 1+1
Total Look: ST Gallery

Рекомендуем почитать

Макияж для зубов: необычные бьюти-тренды

Выпустили платежную карту из чистого золота

Audi Q3 Sportback