Автор: MILLION
25 Дек. 2020

Подорож у часі: крізь минуле — у сьогодення і майбутнє

Ганна Криволап увійшла в історію України як талановита художниця і як громадська фігура, яка активно формує обличчя національного мистецтва в абстрактному експресіонізмі за кордоном.

Мистецтво Ганни Криволап це образне, емоційне відображення дійсності, причетність глядача до чогось прекрасного, чуттєвого, неповторного, іноді навіть незрозумілого. Займаючись культурною дипломатією, Ганна показує країну, яка зберігає багату культуру, історію, має талановитих людей.

Причетність, включеність, зацікавленість, дотик, долучення, участь: усі ці характеристики підходять до того, що робить Ганна Криволап у своїй творчості. Її живопис, насичений кореневою візантійською мозаїчністю, своїм різнобарв’ям нагадує хорове багатоголосся.

Картини художниці несуть певний український код, в якому зашифрована величезна кількість символів. Це і стрічки з вінків прекрасних жінок, і мозаїки Софії Київської, втілені в мальовничі метафори. Все, до чого торкаються пензлі Ганни Криволап, насичується атмосферою України, її минулим, сьогоденням і майбутнім. Картини художниці захоплюють яскравістю мальовничих образів і роблять глядачів причетними до духовного життя нашої країни.

Журнал MILLION — завжди #вібраціїуспіху
Фото: Oleksandr Serbinov

Команда Million magazine свідомо піклується про живу природу, а саме про дерева. Адже завдяки їм ви можете тримати в руках наше видання та відчувати його всіма органами чуттів, знайомитися з героями та надихатися їх історіями успіху. Щороку навесні ми реалізуємо свій проєкт по озелененню нашої планети, відтворюючи природний баланс.
Наша цінність  творити в гармонії з усім земним. Тому звертаємось до вас, наші шановні читачі, — будьте свідомі у використанні нашого творіння. Прочитавши, журнал поділіться ним з людиною, котрій він буде корисним.

Створюючи культуру споживання, ми створюємо життя, сповнене гармонії та любові зі світом.
 Дякуємо!
Щиро ваші, команда Million magazine

Рекомендуем почитать

Бекстейдж интервью Олега Поддубного основателя компании Colorit - раскраска цветным песком

Для семейного отдыха или работы: моноблок Lenovo ideacentre A340

Anna Druz: Biennale Arte 2019