Автор: MILLION
25 Дек. 2020

Подорож у часі: крізь минуле — у сьогодення і майбутнє

Ганна Криволап увійшла в історію України як талановита художниця і як громадська фігура, яка активно формує обличчя національного мистецтва в абстрактному експресіонізмі за кордоном.

Мистецтво Ганни Криволап це образне, емоційне відображення дійсності, причетність глядача до чогось прекрасного, чуттєвого, неповторного, іноді навіть незрозумілого. Займаючись культурною дипломатією, Ганна показує країну, яка зберігає багату культуру, історію, має талановитих людей.

Причетність, включеність, зацікавленість, дотик, долучення, участь: усі ці характеристики підходять до того, що робить Ганна Криволап у своїй творчості. Її живопис, насичений кореневою візантійською мозаїчністю, своїм різнобарв’ям нагадує хорове багатоголосся.

Картини художниці несуть певний український код, в якому зашифрована величезна кількість символів. Це і стрічки з вінків прекрасних жінок, і мозаїки Софії Київської, втілені в мальовничі метафори. Все, до чого торкаються пензлі Ганни Криволап, насичується атмосферою України, її минулим, сьогоденням і майбутнім. Картини художниці захоплюють яскравістю мальовничих образів і роблять глядачів причетними до духовного життя нашої країни.

Фото: Oleksandr Serbinov

Рекомендуем почитать

Розовое кафе в Лондоне создано для Instagram

Как очистить себя от негатива извне

Полезный шоколадный мусс от food-блогера Кристины Рябич