Автор: MILLION
02 Дек. 2019

Gena VITER відкрив щорічну премію M1 Music Awards верхи на українському племінному скакуні!

Gena VITER - співак, телеведучий, шоумен напередодні нового кліпу на пісню "Я уже дальше, чем ты думала вчера", вирішив привернути увагу аудиторії до нової відеороботи вельми нестандартним способом, проїхавши по червоній доріжці премії найкреативнішого музичного каналу країни М1, верхи на українському племінному скакуні по імені Говард.

Тільки за підтримки музичного каналу М1, який постійно виходить за рамки стандарту і з кожним роком дивує глядачів унікальним шоу і високим рівнем технічної підготовки, стало можливим здійснити епічне відкриття премії М1 Music Awards.

Тотемна тварина артиста за зороастрійським гороскопом - кінь. А у Говарда багатий досвід зйомок у кіно і участю в медійних заходах. І під час вибору тварини для нового кліпу саме цей скакун підійшов до артиста і прихилив перед ним буйну гриву, давши таким чином повну згоду на зйомки. Чудовий образ артиста Gena VITER для червоної доріжки М1 Music  Awards, допоміг створити відомий бренд чоловічого одягу Bugatti Ukraine.

А чому таку важливу роль у майбутній прем'єрі грає кінь - ви дізнаєтеся трохи пізніше. Слідкуйте за творчістю Gena VITER, адже зовсім скоро прем'єра!

Нагадаємо, що нещодавно Gena VITER презентував кліп на пісню VODA 

Рекомендуем почитать

Новая фотосессия для британского бренда Mathercare показала правдивые снимки женщин после рождения ребенка

Впервые в истории модный показ состоится в греческом храме Посейдона

Электрокар за 2 миллиона евро тиражом 150 штук