Автор: Kuzmenko Pr & Events
24 Ноя. 2020

Знакова подія для всієї Європи – Music without frontiers – Kyiv Ukraine

14 грудня на території духовного центру культури України – Софії Київської – відбудеться знакова подія для всієї Європи – Music without frontiers – Kyiv Ukraine.

Подія відбудеться у форматі ексклюзивного ефіру (streaming on line) й нагадає про те, що в найскладніші часи саме мистецтво рятує світ. Першою столицею, яка приймає проєкт, став Київ, далі: Баку – Стамбул – Тбілісі.

Проект об’єднує теперішнє (музичні сети артистів) із геніальним минулим людства (тисячолітніми пам’ятками історії – Колізеєм, Софією Київською) і спрямований у майбутнє. Ця подія є благодійною, адже протягом усього виступу здійснюватиметься збір коштів на реставрацію Дзвіниці Софії Київської.

Формат заходу незвичний: тригодинний сет сучасної світової знаменитості наодинці з тисячолітньою Софією Київською. Тут сплетуться світові електронні ритми, етнічна музика і spiritual музика. Захід транслюватиметься для мільйонів шанувальників онлайн.

Прямий ефір триватиме з 19:00 до 22:00. Трансляцію проводитиме низка потужних онлайн-каналів – Donato Papadia – Papa Dj from Montecarlo, Budha Bar Montecarlo та інші важливі локальні й міжнародні вебплатформи клубів і радіостанцій, що надають підтримку ініціативі. Передбачено близько мільйона переглядів Music without frontiers – Kyiv Ukraine.

Завдяки дронам, запущеним під час ефіру над унікальним майданчиком Національного заповідника «Софія Київська», надзвичайну подію буде увічнено у мультимедіа. Фото й відео Music without frontiers – Kyiv Ukraine стануть основою документального фільму про сам виступ, про учасників і про тих людей, завдяки кому цей захід відбувся. 

Амбітний артпроект представляє міжнародне агентство зі зв’язків із громадськістю, що має десятирічний досвід роботи у сфері культури, мистецтва і комунікацій в Італії, Україні й Азербайджані під керівництвом Оксани Кузьменко.


Генеральний партнер: Cooper&Hunter Ukraine.


____________________________________________
PAPA DJ – однин із засновників діджеїнгу, який придумав ф’южн-концепцію музики Buddha-Барів. Розпочав власну кар’єру ще далекого 1973-го!

Він постійно міксує найрізноманітніші стилі: від хаус-музики до New Beat, музики Балеарських островів із Hard House, Techno і роком. Його звук завжди бездоганний. Lounge, Chill music і World Music – все це є в його діджей-сетах, а улюблена фішка Папи діджея – це етно музика. В його палітрі звучить усе: від незвичних звуків перкусії до класичних фортепіанних і скрипкових.

PAPA DJ – один із найвидатніших італійських діджеїв у світі. Виступає в більш ніж 300 клубах Італії й Монте-Карло, часто бере участь у масштабних ексклюзивних івентах, таких як: Гран-прі, Rolex Tennis Masters, Grand Rose Ball, Summer Ball, Yacht Show, Mies та інших.

Його можна почути у клубах та івентах Португалії, Іспанії, Великої Британії, Мексики, Марокко, Франції, Греції, Румунії, Туреччини, Египту, Росії й останнім часом – в Україні у статусі ключового й найуспішнішого виконавця в этно-біт музиці.

Крім того, він – артдиректор і музичний куратор радіошоу «Buddha-Bar»: щоуїкенду він проводить власне годинне міжнародне еклектичне радіошоу на Radio Monte Carlo.

Papa Dj керує RMC Buddha-Bar Monte Carlo/Radio – першим у світі цілодобовим вебрадіо з кращою музикою Buddha-Bar. Dj –резидент Buddha-Bar Монте-Карло.

Рекомендуем почитать

7 Лайфхаков успешной коммуникации по Дейлу Карнеги

Прямые иностранные инвестиции в экономику Украины в 2018 году

Amazon укрепляют свои позиции в Индии