Автор: MILLION
20 Мар. 2020

Lexus - перший в світі татуйований автомобіль

Британський підрозділ Lexus об'єдналося з провідним лондонським тату-майстром Клаудією Де Сабі, щоб зробити першу в світі татуйовану машину. В результаті на кросовері Lexus UX з'явився малюнок з коропами котрий виконаний в традиційному японському стилі.


Використовуючи чисто білий автомобіль як своє полотно та інструмент для свердління Dremel замість тонкої голки для татуювання, Клавдія зробила малюнок із коропом кої по всій довжині автомобіля. Кой - це мотив, знайомий з традиційного японського мистецтва, що представляє якості удачі та наполегливості.

Інструмент Dremel був використаний для висвердлювання поверхневої фарби та викриття металу під нею для створення складного малюнка, а потім вручну було нанесено п'ять літрів справжньої автомобільної фарби Lexus, щоб вивести деталі. Як завершальний штрих, вона використовувала золотий лист, щоб створити яскраві моменти та надати дизайну 3D ефект.

Lexus UX не призначений для продажу. Однак у компанії заявили, що оцінюють татуйоване авто в 120 тисяч фунтів стерлінгів.

Автомобіль виступає як данина майстерності такумі, яка застосовується до кожного Lexus, засвідчується в деталях дизайну та бездоганних оздобленнях, досягнутих завдяки людським навичкам, удосконаленим за роки наполегливого навчання.

 

Джерело: Lexus

Рекомендуем почитать

Октай Алиев. История на 100 млн $

Азиатская урбанистика на UFW: Серж Смолин представит коллекцию IDoL.  AW’ 20-21

Louis Vuitton и Алекс Израэль выпустили яркие шелковые платки и покрывала