Автор: Kseniya Goncharova
04 Янв. 2020

Крістіна Рябич: «Для мене не існує такого поняття як брак часу!»

Lady Million – це жінки, що мають мету та мрії, знайшли гармонію з собою та оточуючим світом і щодня надихають розвиватися та працювати над собою. Саме така наша героїня – Крістіна Рябич. Красуня, дбайлива мама та дружина, food-блогер, пропагандистка здорового способу життя, адепт домашнього фітнесу розкрила на сторінках журналу свої принципи ЗСЖ та здорового мислення, котрі допоможуть жінкам бути завжди красивими, радісними, сповненими енергії та сил.

 

Ви молода, активна мама. Чудово виглядаєте та маєте ідеальну фігуру. Чи завжди ви дотримувалися здорового способу життя?

Певною мірою, так. Але більш кардинально змінювати свій спосіб життя я почала під час вагітності. Тоді я буквально виключила зі свого повсякденного харчування все шкідливе і не вживала жодного продукту без користі для організму. Завдяки цьому за весь час вагітності я набрала лише вісім кілограм, а після народження сина не мала зайвої ваги взагалі. Думаю, ніщо не може змусити людину змінюватися на краще, аніж її дитина.

На ваших сторінках в соціальних мережах ви викладаєте корисні поради з приводу здорового харчування та різні рецепти. До речі, все дуже естетично та апетитно виглядає. Що для вас ЗСЖ? Це тільки харчування та тренування чи щось більше?

Напевно, сама назва «здоровий спосіб життя» говорить сама за себе. Це для мене не щось тимчасове. Це те, як я живу щодня, як живе моя сім’я, і те, чому я не перестаю постійно вчитися.

Ви дотримуєтеся жорсткого плану харчування чи іноді дозволяєте собі щось смачненьке?

В правильному харчуванні, мені здається, взагалі немає нічого жорсткого. Рамки – це дієти, в які я взагалі не вірю, бо це поняття тимчасове. Правильне харчування дозволяє все. Головне, щоб складові вашої страви складалися з правильних продуктів. Якщо Ви мене питаєте про їжу, яка є шкідливою в буквальному сенсі, то, звичайно, я її не вживаю. Я повністю позбулася гастрономічного сміття в своєму житті. Коли їду у відпустку, іноді дозволяю собі десерт, але в буденному житті – ніколи. Всі солодощі можна створити з корисних інгредієнтів і смакувати ними. Інколи можна дозволити собі будь-що: якщо воно лягає на добре вкладений фундамент, то шкоди не нанесе ані тілу, ані здоров’ю. Я вважаю, що один зелений салат не допоможе схуднути, так само як одне тістечко не нанесе ніякої шкоди вашій фігурі.

Дуже часто молоді мами знаходять багато виправдань своїй пасивності та відкладають тренування до кращих часів. Займаються виключно дитиною та хатніми справами. Чи важко тренуватися вдома? Заважають чи допомагають в цьому діти?

Для мене взагалі не існує такого поняття як брак часу. Може бути лише відсутність бажання та лінь! Завжди можна прокинутися раніше – це буде корисно для продуктивності всього дня.

Найпоширеніші відмовки: «не маю часу йти до спортзалу», «не можу залишити дитину», «не хочу витрачати зайві кошти». Саме тому я і акцентую увагу на домашніх тренуваннях. По-перше, для малюка це завжди ніби гра. По-друге, це ще одна можливість приділити час своїй дитині. А по-третє, це завжди гарний приклад для малюка на майбутнє.

Які основні вправи, на яких базуються ваші домашні тренування? Як часто ви займаєтеся спортом та скільки часу на це витрачаєте?

Великий плюс домашніх тренувань – те, що кожен стілець або сходинка буде замість тренажера. А якщо ще й дитину залучити, то кращого «обтяжувала» не знайти.

Мої базові вправи для пресу – підняття рівних ніг, підйоми корпусу та підйоми корпусу з поворотами. Все виконувати по 50 повторень.

Для рук та спини найефективнішими є віджимання по 20 разів, підйоми тулуба на животі 50 разів та вправи з гантелями.

Для ніг та сідниць – випади, присідання, махи ногами по 50 разів також.

Тренуюся я кожен день. Можу чергувати вправи. Все тренування триває 30-45 хвилин. І, як бачите, для цього не потрібно нікуди йти та ні за що не потрібно платити. Такий формат дозволяє економити масу часу. Все, що потрібно, – лише бажання!

За допомогою таких тренувань я реально змогла досягти непоганих результатів, чого в минулому не могла зробити з «професійними тренуваннями». Але все ж таки кожна жінка повинна знати та пам’ятати, що за 80 % її гарної зовнішності відповідає саме їжа. І тільки 20 % успіху складає спорт. Тому перше, що ми робимо, якщо хочемо бути здоровими та красивими, – це змінюємо щоденне меню.

Як зазвичай виглядає ваш план на день?

Підйом о 5.45. Одразу випиваю близько 500 мл води. За ніч наш організм втрачає дуже багато рідини, тому зранку її необхідно поновити. Звичайно, в кожного – свій водний баланс, і необов’язково пити саме таку кількість, але обов’язково треба починати день зі склянки води. Снідаю я о 6.30. Потім проводжаю чоловіка на роботу і десь ближче до 7.30 починаю тренування. Якщо я займаюся сама – це виходить швидко. Якщо з дитиною, то тренування триває трохи довше. Але до 8.30 я вже заряджена енергією та силою на цілий день.

Чи підтримує ваша родина ваше прагнення до правильного харчування та спортивних навантажень? 

Звичайно, цей спосіб життя ми обрали для себе з чоловіком разом. Наприклад, відмовитись від вживання м’яса першим вирішив для себе Андрій, а я просто підтримала його вибір. Згодом і сама зрозуміла, що це правильне рішення. Близькі люди повинні підтримувати одне одного в усьому, особливо якщо цей спосіб життя може навчити дитину чомусь хорошому. Батьки мають дотримуватися однієї лінії. Є таке англійське прислів’я: «Не виховуйте дітейвиховуйте себе. А діти все одно будуть схожі на вас». Я вважаю, це дуже мудрі слова.

Окрім того, що ви надихаєте інших займатися своїм здоров’ям, ви ще маєте дизайнерський хист. Повністю створюєте свій гардероб за власними ескізами. Коли ви відчули в собі талант дизайнера, та чи плануєте його розвивати?

Так, моє хобі – це дизайн одягу. Практично весь мій гардероб – це створені мною моделі. Це така невеличка віддушина... Якщо чесно, я взагалі не полюбляю такі поняття, як мода або тренд. Чому ми повинні щось носити тільки тому, що хтось сказав, що це модно?! Як на мене, тренди наче крадуть індивідуальність людини. «Мода змінюється – стиль залишається» – це стара, але вічна фраза.

Наразі я моделюю тільки речі для себе. Але інколи мої подруги чи близькі просять мене допомогти їм з вбранням, і, як на мене, виходить непогано. Поки що це тільки хобі.

Розкажіть про свої плани на майбутнє. 

Не люблю загадувати на майбутнє... В житті все можливо.

Ви щаслива дружина та мама. Скажіть, що для вас означає поняття «успішна жінка»? Який рецепт жіночого успіху?

Успішна жінка – це щаслива жінка! Для мене завжди на першому місці є і буде моя родина. Ми можемо встигнути багато чого в житті, але ніколи не повернемо дитинства своєї дитини. Кожен сам вирішує, що для нього є пріоритетом. Ким би ви не були та чим би не займалися, несіть з собою добро! Це головне. Якщо мої поради будуть корисні хоча б одній людині, я буду цьому дуже рада.

Що б ви побажали всім молодим мамам, котрі читають Lady Million?

Будьте зі своїми дітьми поряд, доки ви їм потрібні. Щоб, коли вони будуть потрібні вам, вони вас не залишили!

Ніколи не порівнюйте себе ні з ким, адже завжди знайдеться хтось кращий, розумніший, успішніший, так само, як і хтось гірший за вас.

Не зважайте на думку оточуючих. Ви їх цікавите рівно 15 хвилин. Тож не витрачайте марно свій час.

Бережіть свою індивідуальність. Покладайтеся тільки на Бога та власні сили. Робіть добро – воно завжди повертається!

Долучайтеся до сторінок Крістіни у соціальних мережах та насолоджуйтесь чудовими рецептами та лайфхаками.

Facebook: Kristina Ryabych            
Instagram: kristinariabich

Рекомендуем почитать

Исландия: холодная и прекрасная

Как в будущем изменится отношение к удаленной работе — исследование Lenovo

Дом, в котором проводила летние каникулы Жаклин Кеннеди выставлен на продажу