Автор: MILLION
11 Окт. 2019

Нові прикраси Pandora

Цієї осені ювелірний бренд Pandora відкриває новий розділ своєї історії та надихає жінок розповісти світові власні історії через прикраси. Оновлення бренду збіглося з виходом двох нових осінніх колекцій - Pandora Wonderland і Pandora Me.

 

PANDORA WONDERLAND

Для створення колекції Pandora Wonderland ювеліри надихнулися символічним світом снів, який надихає на відкритість, доброту і визнання відмінностей. Головна прикраса колекції — кулон Pandora O - втілення філософії бренду в одному аксесуарі. 

.

.

Кулон було створено за мотивами культового дизайну виробів Pandora, де коло символізує нескінченність ідей для створення комбінацій і самовираження.

.

.

Кулон представлений в трьох фірмових металах — Срібні, Pandora Shine і Pandora Rose, а плетіння повністю повторює рельєф класичного браслета Pandora Moments. Вибравши маленький, середній або великий формат кулона Pandora O, можна розмістити на ньому три, п'ять, сім намистин або підвісок, що дозволяє в одну мить змінювати стиль прикраси. 

.

.

Підбираючи намистини, кожен може розповісти навколишнього світу свою історію, підкреслити власну індивідуальність і поділитися своїми захопленнями.

.

.

PANDORA ME

Pandora Me - це абсолютно нова концепція прикрас, створених для розкриття своєї індивідуальності. 

.

https://www.instagram.com/p/B3cGnX_HWor/

.

Колекція складається з мікросимволів, кожен з яких має своє значення; це сережки-гвоздики, 24 мікробусіни-підвіски, які ідеально комбінуються з новими браслетами і брошкою у вигляді шпильки. 

.

.

Всі вироби виготовлені зі срібла 925-ї проби і доопрацьовані вручну.

.

https://www.instagram.com/p/B3Ww8L6nxn_/

Рекомендуем почитать

Уроки жизни от Коко Шанель

Новый дизайн легендарной сумки CHANEL коллекции Métiers d’art 2018/19

Зірка хокею Боббі Кларк: перемога без жалю до себе