Автор: Tanya Dyomina
03 Лют. 2022

5 способів перестати турбуватися про те, що думають про вас інші

·

Тетяна Дьоміна – міжнародний бізнес коуч і консультант для малого і середнього бізнесу. Отримала бізнес освіту від американських мільйонерів з перших вуст. Сертифікований тренер Мастермайнд груп від Тоні Роббінса і Діна Граціозі.


·

Якщо ви хочете показувати найкращі результати та пишатися великими досягненнями у своєму житті та бізнесі, перестаньте боятися того, що про вас скажуть інші. Ми витрачаємо дуже багато часу, думаючи про чужу думку. І це ціна наших досягнень, що не відбулися!

·

Чи помічали ви за собою, що постійно думаєте, що скажуть інші? Чи хвилюєтесь, що вас засудять за те, що ви робите чи зробите? Чи боїтеся ви сказати свою думку чи те, у що вірите? Чи, може, ви робите те, чого не хочете робити, а потім шкодуєте, що це зробили? Якщо так, то це перші ознаки того, що ви залежите від чужої думки. Виходить, що всю нашу силу ми віддаємо не на розвиток своєї справи, а тим людям, які, швидше за все, навіть не думають про вас! Все так просто. Як би парадоксально це не звучало, але кожен із нас стурбований насамперед собою і думає більше про себе, ніж про будь-кого іншого. Поверніть собі силу! Є способи які допоможуть звільнити себе від страху бути засудженим.

·

Зрозумійте, чому це вас так хвилює

Найбільша причина чому ми так боїмося бути засудженими – це соціальні норми, які нам були нав'язані. Змалку нас вчать як ми повинні одягатися, як треба поводитися, чому вірити, яких ідеологій дотримуватися, які всім подобаються і приймаються соціумом. Це якраз той час, коли ми починаємо перейматися чужою думкою та боятися бути засудженими. Намагайтеся розібратися чому це вас так хвилює. Відкрийте справжні причини свого страху. Як тільки ви почнете усвідомлювати це, вам стане набагато легше почати приймати себе та діяти.

·

Сфокусуйтеся на тому, що дійсно має значення

Коли ви концентруєтеся на тому, що важливо у вашому бізнесі, ви менше думаєте про свою індивідуальну роль, а більше про загальну картину розвитку бізнесу. Дивіться на це в розрізі свого покликання і як ви можете допомогти іншим. У вас зовсім не буде часу думати про те, що подумають про вас інші.

·

Знайдіть тих, хто вас підтримуватиме

Офіційна статистика говорить про те, що 50% успіху у вашому житті та бізнесі залежить від того оточення, в якому ви знаходитесь. Знайдіть собі тих людей і оточення, в якому ви будете рости. Там, де вас підтримуватимуть у тому, що ви робите і чим займаєтесь. У Києві достатня кількість бізнес-клубів, в які можна вступити виходячи з вашого доходу, статі та інтересів. Завжди намагайтеся потрапити туди та до тих, де знають більше за вас. Будьте тією людиною в кімнаті, хто знає найменше. Тож ви швидше почнете рухатися вперед!

·

Вчіться любити та приймати себе

Коли ми надто занепокоєні чужою думку, це означає, що нам потрібно навчитися любити себе. Це також говорить про те, що ми недостатньо впевнені в собі та в нас низька самооцінка. Спробуйте виявляти більше любові до себе через корисні дії: харчування, фізичне навантаження, медитації, афірмацій. Або через ті заняття, які приносять вам задоволення і ви почуваєтеся щасливою людиною.

·

Життя одне

Запам'ятайте, що життя одне і воно занадто коротке, щоб його витрачати на хвилювання про те, що про вас думають інші. Це ваше життя і ви повинні його проживати так, як ви хочете, а не друзі, колеги, знайомі або родичі. Зосередьтеся на цілях великих і маленьких. Працюйте над їх досягненням. Вирішіть, що ви бажаєте отримати від життя і не звертайте уваги на те, що від вас чекають інші. Перешкоди на шляху до досягнення цілей будуть завжди, але головне, не дати їм вплинути на вас та на реалізацію улюбленої справи. Завжди беріть ситуацію у свої руки та будьте людино яка іде, а не яку ведуть! Як тільки ви навчитеся це робити, то побачите, що тільки ви можете контролювати своє життя!

·

Поставити питання автору:

·

Рекомендуємо почитати

Anna Druz: С чего начать свою коллекцию современного искусства?

Майже половина працівників малого й середнього бізнесу не задоволена умовами роботи – дослідження Lenovo 

ZUHAIR MURAD BRIDAL ОСЕНЬ-ЗИМА 2020/2021