Автор: Тетяна Ніжинська
26 Дек. 2020

Книги на Million: рекомендують герої інтерв’ю журналу Million №4

«Чорний лебідь», Нассім Талеб

Здавалося б, між трейдерством та літературою немає нічого спільного, однак талановита людина — талановита у всьому. Саме це і доводить історія написання Нассімом Талебом книги «Чорній лебідь», в якій автор вивів теорію неминучості рідкісних, надзвичайних і непередбачуваних подій.

З книги: «Логіка Чорного лебедя робить те, чого ви не знаєте, набагато важливішим, ніж те, що ви знаєте. Адже якщо вдуматися, то багато Чорних лебедів з'явилися на світ і потрясли його саме тому, що їх ніхто не чекав».

«Чорного лебедя» рекомендує почитати гість цього випуску журналу Million В’ячеслав Лисенко. За його словами, ця книга дає розуміння того, що не все в цьому житті залежить від нас і що Чорний лебідь обов’язково прилетить, — неприємності трапляються, але їх можна пережити.

«Принципи», Рей Даліо

За своєю суттю книга є результатом підведення підсумків насиченого бізнесового життя автора. Будучи ще зовсім молодим, Рей Даліо заснував інвестиційну фірму Bridgewater Associates, якій судилося стати п’ятою за впливовістю компанією в США.

З книги: «Одна з найбільш важливих навичок, яку вам необхідно розвинути, — це питати поради у людей, компетентних в областях, в яких ви не компетентні. Це допоможе вам не зробити неправильні кроки. Цей навик добре розвинений у всіх успішних людей».

Книгу «Принципи», не зговорюючись, порадили одразу двоє наших співрозмовників, що лише доводить твердження: великі уми мислять схоже. В’ячеслав Лисенко вважає, що книга має стати своєрідною Біблією для молодих бізнесменів, тому що вона вчить не гаяти часу, а працювати і відточувати свою майстерність. А Максим Слободянюк стверджує, що ця книга корисна не тільки для бізнесу, а й може стати у нагоді кожному, тому що перша її частина — це універсальні принципи життя.

«48 законів влади», Роберт Грін

Маніпуляція, зваблення, завоювання симпатії та любові, управляння думками та поглядами — ось про що йдеться у книзі американського автора психологічної літератури Роберта Гріна. Максим Слободянюк вважає, що книга може здатися трохи жорсткою, проте вона досить реалістично відображає життя.

З книги: «Лють — найбільш руйнівна з усіх емоційних реакцій, вона повністю затуманює перспективу, позбавляє вас здатності бачити. В результаті вам не вдається утримати ситуацію під контролем, і впевненість ворога в своїх силах зростає. Якщо ви намагаєтеся знищити ворога, який заподіяв вам зло, набагато краще приспати його пильність, демонструючи дружелюбність, ніж показувати йому вашу лють».

«Переможець», Джек Велч

Автор книги «Переможець» — легенда бізнесового світу, він є уособленням людини, яка змогла не просто здобути, а й утримати перемогу в своїх руках. Джек Велч — колишній голова правління і виконавчий директор корпорації General Electric, який пропрацював в ній 40 років. Тому у книзі розбираються кейси з реального життя, а автор дає не теоретичні, а практичні поради.

З книги: «Навіть якщо один працівник працює краще за всіх, він ніколи не зможе замінити команду однодумців. Злагоджена команда завжди буде працювати краще, ніж талановитий одинак».

Книгу «Переможець» рекомендує Алекс Луцький, який наголошує, що в ній знайшла своє відображення правдива максима: готового універсального рішення на всі випадки життя не існує, тому побудову власного бізнесу треба розглядати як насичений неймовірними подіями унікальний життєвий шлях.

 

Рекомендуем почитать

Вера Брежнева запустила свой бренд косметики - VERA

Новый браслет Ludo от Van Cleef & Arpels

Усвідомлення…