Автор: Kseniya Goncharova
31 Авг. 2019

Провісниця Засіма: «Я завжди відчувала в собі щось особливе»

Молода красуня успадкувала свій дар від попередніх поколінь та зробила його справою свого життя. За плечима Засіми –роки успішної практики, сотні задоволених клієнтів, співпраця з відомими блогерами та понад 188 тисяч підписників в Instagram. Успішна дівчина з нетиповою професією розказала LADY MILLION про свій дар та принципи своєї роботи.

 

Ви провісниця. І це не професія, а, скоріш, покликання та особливий рідкий дар, котрий дається дуже мало кому. Коли ви дізналися про свої особливі можливості?

Я народилася в родині, де всі жінки мають певний дар. Протягом багатьох років мої пращури допомагали людям. І це передалось мені у спадок.

Мій дар перейшов мені від моєї прабабусі. Моя мама не дуже хотіла, щоб я цим займалася, тому що знала, що це величезна відповідальність. Але я рада, що, врешті-решт, вона підтримала мене в моєму рішенні обрати цей шлях. Саме тому я тут, і ви зараз берете у мене інтерв'ю.

Чи одразу ви вирішили, що будете передбачати майбутнє на професійному рівні?

Я завжди відчувала в собі щось особливе. Розуміла, що це моє покликання. Це справді не просто робота, а спосіб життя та мислення.

Що найважче у вашій справі?

Важко бачити людські втрати та біль.

Чи завжди вам вдається досягнути прийнятного і для вас, і для клієнта результату?

Не можна сказати, що завжди все на сто відсотків виходить так, як я запланувала. Іноді трапляються випадки, коли клієнти не готові прислухатися до порад, або приймають у певний відрізок часу певні рішення, котрі впливають на хід всіх життєвих подій та кінцевий результат. Це життя, тож неможливо вирахувати деякі речі до секунди та міліметру.

Ваша справа пов’язана з людськими долями, проблемами, секретами. Як ви перемикаєтеся з роботи на домашні справи та родину? Як ваші рідні ставляться до вашої професії?

Коли я виходила заміж, мій чоловік знав, чим я займаюся. Я дуже вдячна йому за те, що він прийняв мене такою, яка я є, прийняв мій спосіб життя. Моя сім'я мене завжди підтримує та допомагає мені, коли це справді необхідно.

Я постійно працюю з долями різних людей. Їх багато, і всі вони дуже непрості. Але, звичайно, хоч це не завжди просто, дома я намагаюся бути з родиною та не переносити роботу на особисте життя.

Як ваш дар допомагає у житті саме вам?

Я не використовую дар у своєму житті.

Чи є якісь особливі табу чи кодекс в вашій роботі? Чого б ви ніколи не зробили?

Звичайно. Є деякі секрети щодо проведення певних обрядів, які передала мені моя прабабуся. Їх я нікому не розкриваю. А мої особисті табу – я ніколи не скажу людині про дату смерті, а також ніколи не завдам шкоду дитині.

Щодня ви стикаєтеся з сотнями різних людей та слухаєте дуже різні історії. Які основні проблеми сучасної людини?

Кожен з нас хоче бути щасливим. Кожна людина має власне поняття про щастя. Комусь, щоб почуватися щасливим, треба вийти заміж. Для когось щастя – це нове житло. А хтось мріє знайти свого брата. Моя місія – почути людину, зрозуміти її бажання та сутність. Ось ми і намагаємося знайти цей вірний шлях до мрії. Чому кажу «ми»? Тому що я і мої клієнти – це команда.

Ви успішна, красива, впевнена у собі Lady Million. Що для вас означає поняття «успішна жінка»? Та що ви можете побажати нашим читачам?

Для мене саме гармонія і є щастя.

Успішна жінка встигає все і при цьому не забуває про особистісне зростання та постійний розвиток.

Я бажаю, щоб кожен читач вашого видання був у гармонії з собою, світом, роботою та родиною. Не витрачайте дарма свого часу та здоров'я! Вони безцінні. Розставляйте правильно пріоритети, і у вас обов’язково все вийде!

Viber WhatsApp telegram: +380935879719
Instagram: predskazatelniza_zasima

Рекомендуем почитать

NASA выделяет 370 миллионов долларов частным компаниям на помощь в освоении Луны

Как ведет бизнес Сара Джессика Паркер

Ариана Гранде в новой рекламной кампании Givenchy